O FIRMIE - W SKRÓCIE

Powinieneś słyszeć jak najlepiej w każdej sytuacji ponieważ słuch ma ogromny wpływ na jakość życia

Nasza firma zajmuje się doborem i dopasowaniem aparatów słuchowych dla osób z ubytkiem słuchu. Wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podczas specjalistycznych kursów, ale przede wszystkim w trakcie wieloletniej pracy z osobami niedosłyszącymi. Cieszymy się zaufaniem uznanych lekarzy laryngologów, z którymi współpracujemy aby przywrócić naszym pacjentom radość słyszenia. W naszej pracy szczególne zadowolenie odnajdujemy w chwilach, w których z twarzy naszych pacjentów znika grymas zobojętnienia a pojawia się uśmiech nadziei.

DARMOWE BADANIE SŁUCHU

Jeśli dotąd nigdy nie byłeś u protetyka słuchu, zapewne nie wiesz, czego się spodziewać.
Wizyta w gabinecie audioprotetycznym to ciekawe doświadczenie – uzyskasz informacje, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój słuch.

Dlaczego my?

Refundacje

Nie wszyscy pacjenci wiedzą, że mogą liczyć na refundację i dofinansowanie zakupu aparatu słuchowego. W naszym gabinecie udzielamy wszelkich informacji i wskazówek przydatnych w uzyskaniu dopłaty oraz pomagamy w wypełnieniu wniosków.

Nowe technologie

Nowoczesna technologia cyfrowa jest narzędziem umożliwiającym niwelowanie ubytków słuchu, wymaga to profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Naszym klientom oferujemy usługę kompletną. Dobór nowoczesnych aparatów słuchowych do indywidualnych potrzeb pacjenta to proces wieloetapowy.

Darmowe badanie słuchu

Jeśli dotąd nigdy nie byłeś u protetyka słuchu, zapewne nie wiesz, czego się spodziewać. Wizyta w gabinecie audioprotetycznym to ciekawe doświadczenie – uzyskasz informacje, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój słuch. To pierwszy krok na drodze do lepszego słyszenia. Przyjdź z bliską osobą.