Nowe technologie

Nowoczesna technologia cyfrowa jest narzędziem umożliwiającym niwelowanie ubytków słuchu, wymaga to profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Naszym klientom oferujemy usługę kompletną. Dobór nowoczesnych aparatów słuchowych do indywidualnych potrzeb pacjenta to proces wieloetapowy. Upośledzenie narządu słuchu jest zjawiskiem o szerokim spektrum, rozróżniamy wiele typów niedosłuchu. Naszą pracę z osobą niedosłyszącą rozpoczynamy od wywiadu poprzedzającego badanie poziomu ubytku słuchu, pozwala to poznać indywidualne potrzeby oraz w sposób optymalny dobrać ustawienie aparatu słuchowego.

Dopasowanie aparatu do anatomii ucha pacjenta polega na pobraniu silikonowego odlewu i stworzeniu na jego podstawie indywidualnej wkładki lub obudowy. Wszelkie niezbędne czynności są całkowicie bezbolesne. Nie wszyscy pacjenci wiedzą, że mogą liczyć na refundację i dofinansowanie zakupu aparatu słuchowego. W naszym gabinecie udzielamy wszelkich informacji i wskazówek przydatnych w uzyskaniu dopłaty oraz pomagamy w wypełnieniu wniosków.

Nie wszyscy pacjenci wiedzą, że mogą liczyć na refundację i dofinansowanie zakupu aparatu słuchowego. W naszym gabinecie udzielamy wszelkich informacji i wskazówek przydatnych w uzyskaniu dopłaty oraz pomagamy w wypełnieniu wniosków.